Vitrinskåp Louis XVI-stil

Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets första kvartal, Louis XVI-stil, dörrlucka med välvd glasad front, invändig klädsel av textil, belysning, dekorbeslag i brons, delvis bemålad, intarsiadekor av blomster, höjd ca 162, 73x43 cm, nyckel medföljer

Slitage, mindre fanérbortfall, delvis bemålad

685730

2019-10-05