Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PIPHYLLA med 6 långpipor, 1800-tal, fanerad med mahogny, pipor med silverbeslag, hyllans höjd ca 53 cm
Pipor med skador
685736
2019-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här