Bertjan Pot Moooi

Bertjan Pot Moooi
Bertjan Pot Moooi
Bertjan Pot Moooi
Bertjan Pot Moooi
Bertjan Pot Moooi
Bertjan Pot Moooi
Bertjan Pot Moooi
Bertjan Pot Moooi

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERTJAN POT, "Prop light round" taklampa, Moooi, 36 LED-lampor, sfärisk form i vit plast, höjd 25, diam ca 73cm, 2000-tal

Smärre slitage, en kupa saknas

685740

2019-10-06