Bordspendyl empire Gustaf Undén
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
7 000 SEK
Kuvaus
BORDSPENDYL, empire, signerad Gustaf Undén (urfabrikör i Stockholm 1800-1829), förgyllt och svärtat trä, höjd 61 cm, nykel och pendel finns
Kuntoraportti
Slitage, smärre skador
685753
Päivämäärä:
2019-10-07