Bordspendyl empire Gustaf Undén

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

7 000 SEK

Kuvaus

BORDSPENDYL, empire, signerad Gustaf Undén (urfabrikör i Stockholm 1800-1829), förgyllt och svärtat trä, höjd 61 cm, nykel och pendel finns

Kuntoraportti

Slitage, smärre skador

685753

Päivämäärä:

2019-10-07