John Malm Slussen, vy mot Skeppsbron

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN MALM (1900-1968): Slussen, vy mot Skeppsbron, signerad J Malm, olja på pannå, 26x50 cm

Svensk privatsamling

685764

2019-10-28