Georg Lodström Skeppsbron, Gamla Stan

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Skeppsbron, Gamla Stan, signerad och daterad Lodström -43, olja på pannå, 40x47 cm

Svensk privatsamling

685791

2019-10-28