Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Skeppsbron, Gamla Stan, signerad och daterad Lodström -43, olja på pannå, 40x47 cm
Svensk privatsamling
685791
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här