Saltkar och mindre skål

Saltkar och mindre skål
Saltkar och mindre skål
Saltkar och mindre skål
Saltkar och mindre skål
Saltkar och mindre skål
Saltkar och mindre skål
Saltkar och mindre skål
Saltkar och mindre skål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, SKÅL, 4 dlr., silver, 1800-tal, Ryssland, Tyskland, varierande tillverkare, längd ca 8-12 cm, vikt ca 197 g

Stötskador, slitage

685793

2019-10-06