Karl Abel Skeppsholmen

Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARL ABEL (född 1891-****): Vinter över Skeppsholmen, signerad Karl Abel, olja på pannå, 40x53 cm

Svensk privatsamling

685815

2019-10-28