Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MIKAEL WETTERSTRÖM (1900-tal): Påstigning vid Slussen, signerad och daterad Mikael Wetterström 1990, akvarell, ca 29x44 cm
Svensk privatsamling
685830
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här