Mikael Wetterström Slussen

Mikael Wetterström Slussen
Mikael Wetterström Slussen
Mikael Wetterström Slussen
Mikael Wetterström Slussen
Mikael Wetterström Slussen
Mikael Wetterström Slussen
Mikael Wetterström Slussen
Mikael Wetterström Slussen

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIKAEL WETTERSTRÖM (1900-tal): Påstigning vid Slussen, signerad och daterad Mikael Wetterström 1990, akvarell, ca 29x44 cm

Svensk privatsamling

685830

2019-10-28