Bertel Bertel-Nordström Kastellholmen
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (Helsingfors 1884-1967 Stockholm): Vy mot Kastellholmen, Södermalm i bakgrunden, signerad och daterad Bertel-Nordström 1944, olja på pannå, 46x55 cm
Svensk privatsamling
685848
2019-10-28