Bertel Bertel-Nordström Kastellholmen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (Helsingfors 1884-1967 Stockholm): Kastellholmen - vinter, signerad och daterad Bertel-Nordström 1958, olja på duk, 38x46 cm

Svensk privatsamling

685849

2019-10-28