Bordslampa
Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets början, sk bankirlampa, fot och stam i mässing, skärm i emaljerad plåt, höjd ca 40 cm
Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction
Smärre slitage, mindre buckla på fot
685851
2019-12-15