John Sjöstrand blandteknik

John Sjöstrand blandteknik
John Sjöstrand blandteknik
John Sjöstrand blandteknik
John Sjöstrand blandteknik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN SJÖSTRAND (1875-1948): Fartygsporträtt av den tremastade barken Koltrasten av Kalmar, signerad och daterad John Sjöstrand 1941, blandteknik, bildyta ca 21x38 cm

685852

2019-10-06