Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN-OLOV EHRÉN (1927-2004): Riddarholmen sett från södermalm, signerad samt 41/360, färglitografi, ca 57x44 cm
685860
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här