Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARMSTOL, 1900-talets senare hälft, rokokostil, klädd i William Morris textil "Pale Rose", sitthöjd ca 50, bredd ca 60 cm
Smärre slitage
685877
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här