Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets senare hälft, rokokostil, klädd i William Morris textil "Pale Rose", sitthöjd ca 50, bredd ca 60 cm

Smärre slitage

685877

2019-10-06