Ljusstakar 1700/1800-tal

Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal
Ljusstakar 1700/1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1-par, 1700/1800-tal, mässing, höjd ca 8,5, bottens diameter ca 9,5 cm

Smärre ärgning, åldersrelaterad slitage

685884

2019-10-06