Helene Billgren etsningar

Helene Billgren etsningar
Helene Billgren etsningar
Helene Billgren etsningar
Helene Billgren etsningar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELENE BILLGREN (f. 1952), (2 st) etsningar, "Akrobat" numrerad 224/250, samt "Röd Dans" numrerad 59/250, mått på båda ca 29x24 cm

Ej ramade

685891

2019-10-06