Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HELENE BILLGREN (f. 1952), (2 st) etsningar, "Akrobat" numrerad 224/250, samt "Röd Dans" numrerad 59/250, mått på båda ca 29x24 cm
Ej ramade
685891
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här