Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER ÅKE PERSSON (f. 1950): "Reborn", makrobild av blomma, numrerad 1/3, signerad och daterad 2008 á tergo, mått ca 94x94 cm
685895
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här