Per Åke Persson fotografi "Reborn"

Per Åke Persson fotografi
Per Åke Persson fotografi
Per Åke Persson fotografi
Per Åke Persson fotografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER ÅKE PERSSON (f. 1950): "Reborn", makrobild av blomma, numrerad 1/3, signerad och daterad 2008 á tergo, mått ca 94x94 cm

685895

2019-10-06