Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGELLAMPETTER, "Regnaholm", 1 par, Ikeas 1700-talsserie, förgyllda, för 1 ljus vardera, genombrutet krön, brännmärkta, höjd ca 58 cm
Smärre slitage och mindre repa på glas
685911
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här