Spegellampetter IKEA

Spegellampetter IKEA
Spegellampetter IKEA
Spegellampetter IKEA
Spegellampetter IKEA
Spegellampetter IKEA
Spegellampetter IKEA
Spegellampetter IKEA
Spegellampetter IKEA

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, "Regnaholm", 1 par, Ikeas 1700-talsserie, förgyllda, för 1 ljus vardera, genombrutet krön, brännmärkta, höjd ca 58 cm

Smärre slitage och mindre repa på glas

685911

2019-10-06