Skrivstol 1900-talets början

Skrivstol 1900-talets början
Skrivstol 1900-talets början
Skrivstol 1900-talets början
Skrivstol 1900-talets början
Skrivstol 1900-talets början
Skrivstol 1900-talets början

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVSTOL, 1900-talets början, svängd rygg, fyrdelad fot

Slitage

685932

2019-10-12