Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans Epistlar, angående landstigningen vid Klubben i Mälaren, signerad Peter Dahl, färglitografi, 29x42 cm

685936

2019-10-06