Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LE CORBUSIER (1887-1965) Utan titel, ur Le Poème de l´Angle droit,1955, signerad Le Corbusier, numrerad 16/60, färglitografi, bildmått ca 42,5x32 cm
Gulnader
685940
2019-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här