Le Corbusier

Le Corbusier
Le Corbusier

Klubbat för:

14 000 SEK

15 000 SEK

LE CORBUSIER (1887-1965) Utan titel, ur Le Poème de l´Angle droit,1955, signerad Le Corbusier, numrerad 16/60, färglitografi, bildmått ca 42,5x32 cm

Gulnader

685940

2019-10-07