Nadezda Streltsova olja
Klubbat för:
13 500 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Vita och lila syrener samt äpplen och druvor, signerad Streltsova, olja på duk, ca 80x80 cm, ej inramad
Kuntoraportti
685946
Päivämäärä:
2019-10-06