Nadezda Streltsova olja

Nadezda Streltsova olja
Nadezda Streltsova olja
Nadezda Streltsova olja
Nadezda Streltsova olja
Nadezda Streltsova olja
Nadezda Streltsova olja

Klubbat för:

13 500 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Vita och lila syrener samt äpplen och druvor, signerad Streltsova, olja på duk, ca 80x80 cm, ej inramad

Kuntoraportti

685946

Päivämäärä:

2019-10-06