Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANNA-GRETA SJÖQVIST, röllakan, "Krabba", ca 250x165, signerad AGS
Jämn blekning på ena sidan, bruksslitage
685971
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här