Röllakan Anna-Greta Sjöqvist
Closed
2019-10-09
685971
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
ANNA-GRETA SJÖQVIST, röllakan, "Krabba", ca 250x165, signerad AGS
Jämn blekning på ena sidan, bruksslitage