Röllakan Anna-Greta Sjöqvist

Röllakan Anna-Greta Sjöqvist
Röllakan Anna-Greta Sjöqvist
Röllakan Anna-Greta Sjöqvist
Röllakan Anna-Greta Sjöqvist

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ANNA-GRETA SJÖQVIST, röllakan, "Krabba", ca 250x165, signerad AGS

Zustandsbeschreibung

Jämn blekning på ena sidan, bruksslitage

685971

2019-10-09