Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ANNA-GRETA SJÖQVIST, röllakan, "Krabba", ca 250x165, signerad AGS
Zustandsbeschreibung
Jämn blekning på ena sidan, bruksslitage
685971
2019-10-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner