Stig Lindberg Berså Gustavsberg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LINDBERG, "Berså", servidelar, bestående av 3 kaffekoppar med fat, tallrik, 17 kaffefat och naggat fat medföljer

Tallrik med repor, medföljande fat delvis med nagg och missfärgningar

685977

2019-10-06