Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
200 EUR
KIMMO PYYKKÖ (1940-): President Mauno Koivisto relief, signerad samt daterad -88, 23x30 cm
686013
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här