Kimmo Pyykkö bronsrelief

Kimmo Pyykkö bronsrelief
Kimmo Pyykkö bronsrelief
Kimmo Pyykkö bronsrelief
Kimmo Pyykkö bronsrelief
Kimmo Pyykkö bronsrelief
Kimmo Pyykkö bronsrelief
Kimmo Pyykkö bronsrelief
Kimmo Pyykkö bronsrelief

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

KIMMO PYYKKÖ (1940-): President Mauno Koivisto relief, signerad samt daterad -88, 23x30 cm

686013

2019-10-06