Gunnar Uotila träskulptur

Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

GUNNAR UOTILA (1913-1997): Skönhet, signerad samt daterad 1959, träskulptur, höjd 40 cm

686014

2019-10-06