Seija Rissanen oljemålning

Seija Rissanen oljemålning
Seija Rissanen oljemålning
Seija Rissanen oljemålning
Seija Rissanen oljemålning
Seija Rissanen oljemålning
Seija Rissanen oljemålning
Seija Rissanen oljemålning
Seija Rissanen oljemålning

Klubbat för:

35 EUR

200 EUR

SEIJA RISSANEN (1943-): "Hus i Sorentos hamn", a tergo signerad samt daterad 2004, olja på pannå, 50x38 cm

686016

2019-10-06