Lars Holmström serigrafi
Klubbat för:
30 EUR
Arviointi
150 EUR
Kuvaus
LARS HOLMSTRÖM (1949-): "4 Faasia 2", signerad samt daterad -86, serigrafi, 9/10, 45x29 cm
Kuntoraportti
686017
Päivämäärä:
2019-10-06