Lars Holmström serigrafi

Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi
Lars Holmström serigrafi

Klubbat för:

30 EUR

Arviointi

150 EUR

Kuvaus

LARS HOLMSTRÖM (1949-) "Båge, projektion IV", signerad samt daterad -89, serigrafi, 15/15 TPL´A, 51x80 cm

Kuntoraportti

686023

Päivämäärä:

2019-10-06