Lars Holmström serigrafi
Klubbat för:
30 EUR
Arviointi
150 EUR
Kuvaus
LARS HOLMSTRÖM (1949-) "Båge, projektion IV", signerad samt daterad -89, serigrafi, 15/15 TPL´A, 51x80 cm
Kuntoraportti
686023
Päivämäärä:
2019-10-06