Marjatta Sarasalo oljemålning

Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARJATTA SARASALO (född 1930): "Havsvind", signerad, olja på duk, ca 80x80 cm

686032

2019-10-18