Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, shirvan, kaukasus, semiantik eller äldre, 160 x 105 cm .

Ojämna kanter, slitage, ställvis hårt. mindre skador.

686035

2019-10-17