Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, shirvan, kaukasus, semiantik eller äldre, 160 x 105 cm .
Ojämna kanter, slitage, ställvis hårt. mindre skador.
686035
2019-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här