Knud Edsberg oljemålning

Knud Edsberg oljemålning
Knud Edsberg oljemålning
Knud Edsberg oljemålning
Knud Edsberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUD EDSBERG (1911-2003): Hästar på grönbete, olja på duk, signerad, 60 x 80 cm.

Sedvanligt ytslitage.

686073

2019-10-13