Jens Fänge etsning

Jens Fänge etsning
Jens Fänge etsning
Jens Fänge etsning
Jens Fänge etsning
Jens Fänge etsning
Jens Fänge etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JENS FÄNGE (född 1965): Komposition, signerad Jens Fänge, etsning 33/80, bladmått ca 37x29,5 cm

Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.

686079

2019-10-16