Filippa Barkman blandteknik

Filippa Barkman blandteknik
Filippa Barkman blandteknik
Filippa Barkman blandteknik
Filippa Barkman blandteknik
Filippa Barkman blandteknik
Filippa Barkman blandteknik
Filippa Barkman blandteknik
Filippa Barkman blandteknik

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FILIPPA BARKMAN (samtida), "From now and ever", 2008. signerad och daterad a tergo, krita på papper, bildmått ca 50x48 cm

Utställd: "Some kind of monsters", Stene Projects, 2008.

Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.

686081

2019-10-16