Filippa Barkman blandteknik
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FILIPPA BARKMAN (samtida), "From now and ever", 2008. signerad och daterad a tergo, krita på papper, bildmått ca 50x48 cm
Utställd: "Some kind of monsters", Stene Projects, 2008.
Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.
686081
2019-10-16