Verve nr 23

Verve nr 23
Verve nr 23
Verve nr 23
Verve nr 23
Verve nr 23
Verve nr 23
Verve nr 23
Verve nr 23
Verve nr 23
Verve nr 23

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

VERVE, 1949, nr 23, illustrerad i färg i form av heliogravyrer med guld, främre omslag med färglitografi efter Matisse, tryckt hos Draeger Frères, Paris, bokens mått 36x27 cm

Zustandsbeschreibung

Omslag med visst slitage, mindre fläckar

686106

2019-10-11