Verve nr 23
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VERVE, 1949, nr 23, illustrerad i färg i form av heliogravyrer med guld, främre omslag med färglitografi efter Matisse, tryckt hos Draeger Frères, Paris, bokens mått 36x27 cm
Zustandsbeschreibung
Omslag med visst slitage, mindre fläckar
686106
2019-10-11