Vitrinskåp Karl Johan
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérade i alm, nyckelskyltar i mässing, bakstycken i spegelglas, höjd ca 163, 70x50 cm
PROVENIENS: Stopalo
Nyckel saknas, smärre ytskador o fanérbortfall, ett sidoglas med spricka
686112
2019-11-24