Serveringsvagn rotting

Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting
Serveringsvagn rotting

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, omkring 1900-talets mitt, bambu och rotting, glasade skivor, längd ca 80 cm, bredd 45 cm, 61 cm.

Bruksslitage.

686120

2019-10-19