Spegel svensk empire

Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, svensk empire, bronserad och bemålad, skuren dekor, ca 138x74 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare bemålning o bronsering

686127

2019-11-24