Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MAGNUS (född 1943): "Förföljd guling", olja på duk, a tergo signerad och daterad Carl Magnus 68, ca 40x54 cm
686132
2019-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här