Carl Magnus oljemålning

Carl Magnus oljemålning
Carl Magnus oljemålning
Carl Magnus oljemålning
Carl Magnus oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MAGNUS (född 1943): "Förföljd guling", olja på duk, a tergo signerad och daterad Carl Magnus 68, ca 40x54 cm

686132

2019-10-07