Madeleine Pyk olja på pannå

Madeleine Pyk olja på pannå
Madeleine Pyk olja på pannå
Madeleine Pyk olja på pannå
Madeleine Pyk olja på pannå

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Vampyrer och Varulfar", signerad M Pyk, olja på pannå, ca 20x25 cm

686135

2019-10-07