Gösta Gustavson

Gösta Gustavson
Gösta Gustavson
Gösta Gustavson
Gösta Gustavson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA GUSTAVSON (1931-2008): ´´Enhörningen- Tantolunden´´, signerad och daterad Gösta Gustavson -1969, olja på duk, ca 24x16 cm

686146

2019-10-07