Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): "Bränningar", signerad Axel Lind, olja på duk, ca 30x110 cm

Smärre färgbortfall vid det övre högra hörnet

686166

2019-10-06