Chiffonjé empire
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CHIFFONJÉ, högklassigt östersjöarbete i empire, fanérad i mahogy, infällda marmorplattor, dekor av förgyllda beslag, höjd ca 200, 105x48 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Smärre ytskador och sprickor
686171
2019-11-24