Chiffonjé empire

Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire
Chiffonjé empire

Klubbat för:

22 000 SEK

6 000 SEK

CHIFFONJÉ, högklassigt östersjöarbete i empire, fanérad i mahogy, infällda marmorplattor, dekor av förgyllda beslag, höjd ca 200, 105x48 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Smärre ytskador och sprickor

686171

2019-11-24